Vinn gavekort!


AVSLUTTET!


Du kan vinne et gavekort p 150,- fra caseapp.se, hvor du kan lage ditt helt eget iPhone-deksel! Har du ikke iPhone er dette en fin gave til en venn eller familiemedlem, eller til dele ut p din egen blogg!Alt du trenger gjre er legge igjen en kommentar med fornavn oge-postadressen din. Vinneren blir kret neste sndag!

Hper s mange som mulig deltar. Dette er ikke sponset, men "fra egen lomme", s det er lov dele innlegget p blogg eller facebook eller hvor det mtte vre!

Er du med?

Hva synes du om bildet?





57 kommentarer

Vilde

30.12.2012 kl.14:15

Jeg er med :)

Marita

30.12.2012 kl.14:22

S morsomt! Snne "hjemmelagde" deksler er s fine, og spesielle :D

Marita Rylander

marita--93@hotmail.com

martine

30.12.2012 kl.14:24

s herlig! jeg er med :)

Monica

30.12.2012 kl.14:39

er med :)

Henriette Emilie

30.12.2012 kl.14:51

med!

Henriette Emilie > henrij4@hotmail.com

Karoline

30.12.2012 kl.14:58

Karoline

karolinehatvik@gmail.com

jeg er med :)

Anne Sophie

30.12.2012 kl.15:16

Jeg er med!

avsg@hotmail.no

anne sophie

Kariink

30.12.2012 kl.16:10

er med :)

Charlotte Ludvigsen

30.12.2012 kl.16:26

jeg er med!

charlotte ludvigsen

chali.baba@hotmail.com

Oda Andersen

30.12.2012 kl.16:26

Jeg er med!

Oda Hyset Andersen

odaha@hotmail.no

Ailin

30.12.2012 kl.16:31

Ailin

Ailin-ks@live.no

EG ER MEEEEEED!

Marie

30.12.2012 kl.16:32

jeg er med:)

Anna Solberg

30.12.2012 kl.16:35

Jeg er med :)

Anna

annajsolberg@gmail.com ;)

tonjedb

30.12.2012 kl.16:36

Tonje

tonjdeb@hotmail.com

- bra konkurranse, fin blogg! :)

Adina

30.12.2012 kl.16:36

Nei s tft, viste ikke man kunne det haha! ja men jeg er med :D knall!

sjany_rocks@hotmail.com

Thea

30.12.2012 kl.16:37

Thea

theabblogg@hotmail.com

- EMMAMARTINE.BLOGG.NO -

30.12.2012 kl.16:43

S gy! Jeg er med :)

Ann Kedy

30.12.2012 kl.16:47

Ann Kedy

ann-kedy@hotmail.com

CathiGirl

30.12.2012 kl.16:56

Cathrine

Cathrine4701@hotmail.com

Wanda Luedy

30.12.2012 kl.16:58

Jeg er med :-)

wluedy@gmail.com

Theaki

30.12.2012 kl.16:59

Eg er med :D
Er med! :D

Kristine kr1s10n3@hotmail.no

Foresten s vil jeg bare si at jeg likte bloggen din kjempe godt, utrolig mange flotte bilder! Enda en fotoblogg jeg m flge - ettersom jeg er veldig glad i foto selv :- ) Kjempe flink er du!

Emilie D

30.12.2012 kl.17:41

jeg er med :)

emiliedalan@hotmail.com

myownfashion

30.12.2012 kl.17:41

er med

alexandra_tollefsen@hotmail.com

alexandra tollefsen

godt nyttr!

Hilde

30.12.2012 kl.17:50

Jeg er med!

Hilde Tveit

hilde.tveit1@gmail.com

Eliisema

30.12.2012 kl.17:55

h, jeg er selflgelig med! <3

ssiljee

30.12.2012 kl.18:00

jeg er med!:)

Silje Stereie :)

Marte Kristensen

30.12.2012 kl.18:18

Jeg er med! :D

marte.kristensen@hotmail.com

PHOTODILYBLOG

30.12.2012 kl.19:10

Jeg er med :)

amalie97@live.no
Jeg er med :-)

Stina, stina_rule@live.no

Sabine

30.12.2012 kl.19:27

S gy! Jeg er med :)

Sabine - sabbef@hotmail.no

Ema Kelmendi

30.12.2012 kl.19:35

Jeg er med:)

Ema Kelmendi

emkelmendi@gmail.com

Liv g Fallberg

30.12.2012 kl.19:54

Jeg er med :)

Sarah Kjnsvik

30.12.2012 kl.20:18

Jeg er med! :)

Sarah Kjnsvik

sarah-christina@hotmail.com

silje

30.12.2012 kl.21:18

siljelande@msn.com (:

saraeveryday

30.12.2012 kl.21:45

Er gjerne med :) saraheggland@live.no

Sofie

30.12.2012 kl.22:06

Sofie, sofie_99_@hotmail.com

Jeg er med:-)

Marie

30.12.2012 kl.22:12

Er med :D

Eivor

30.12.2012 kl.23:40

Sklart jeg er med!

Vil bare si at jeg elsker bloggen din! Du innspirerer meg! Jeg elsker fotogafere, har ikke eget kamera enda. Men hper f meg et snart, s jeg kan f ut kreativiteten min! :)

Eivor- eivor@live.no

ktu

30.12.2012 kl.23:48

Jeg er med :)

karouns96@hotmail.com

Helenebn

31.12.2012 kl.11:06

Helene

helene9bn@hotmail.com

Sannepk - kommenterer tilbake

31.12.2012 kl.13:05

Sanne

sannepk@hotmail.com

jeg er med, selv om jeg ikke har iphone tihi!:D

Ida Knutsen

31.12.2012 kl.14:36

Jeg er med!

epost: idahknutsen@hotmail.com

Karianne

31.12.2012 kl.14:38

S snillt av deg da, Hilde :)

kmm98@hotmail.com ;-)

gina

31.12.2012 kl.15:32

gina cecilie lkker granli - ginamooi@hotmail.com

bra premie!

ericajorgensen

31.12.2012 kl.15:44

S kult! Jeg er med!

Erica heter jeg og epostadressen min er "erica_mariej@hotmail.com"

Mathilde

01.01.2013 kl.19:48

S gy! jeg er med :)

Martine Kvam

01.01.2013 kl.19:48

Martine Kvam Asp

martine.asp123@hotmail.cm :-)

Solveig

01.01.2013 kl.22:13

Solveig Onarheim Lkken

Sol.123@live.no

Hilde

02.01.2013 kl.11:18

Hilde

hilde_kvam@hotmail.com

S st konkurranse! :D

Miriam Reistad

02.01.2013 kl.16:58

Jeg er med! :)

capturepictures // fotoblogg

04.01.2013 kl.18:18

Jeg er med! :)

Mari Nss Bolme

capturepictures@hotmail.com

Sylvi Huynh

04.01.2013 kl.21:30

S sjenerst av deg! Jeg er med :)

sylvi2602@hotmail.com

Sylvi Huynh

Ellenrikke - fotoblogg

04.01.2013 kl.22:50

er med ! :)

Ellen Rikke

ellenrikke@gmail.com

Julie M Larsen

05.01.2013 kl.14:48

Jeg er med! :D

Julie Larsen

juliepia@live.no

Maren

06.01.2013 kl.00:14

Jeg er med ❤

Elsker bloggen din og er fast leser ❤

Epost: maren-straum99@hotmail.com

NAV med etternavn: Maren Straum Lie

- EMMAMARTINE.BLOGG.NO -

06.01.2013 kl.17:18

Jeg er med :)



Skriv en ny kommentar



Hei! Her kan dere skrive informasjon om dere selv, hva bloggen handler om og alt du egentlig vil. Det er ikke lov til fjerne at designet er laget av meg!

For kontakt:
din epostadresse her








hits ♡ Design av Tonjemt ♡