Vinn gavekort!


AVSLUTTET!


Du kan vinne et gavekort på 150,- fra caseapp.se, hvor du kan lage ditt helt eget iPhone-deksel! Har du ikke iPhone er dette en fin gave til en venn eller familiemedlem, eller til å dele ut på din egen blogg! Alt du trenger å gjøre er å legge igjen en kommentar med fornavn og e-postadressen din. Vinneren blir kåret neste søndag!

Håper så mange som mulig deltar. Dette er ikke sponset, men "fra egen lomme", så det er lov å dele innlegget på blogg eller facebook eller hvor det måtte være!

Er du med?

Hva synes du om bildet?





57 kommentarer

Vilde

30.12.2012 kl.14:15

Jeg er med :)

Marita

30.12.2012 kl.14:22

Så morsomt! Sånne "hjemmelagde" deksler er så fine, og spesielle :D

Marita Rylander

marita--93@hotmail.com

martine

30.12.2012 kl.14:24

så herlig! jeg er med :)

Monica

30.12.2012 kl.14:39

er med :)

Henriette Emilie

30.12.2012 kl.14:51

med!

Henriette Emilie > henrij4@hotmail.com

Karoline

30.12.2012 kl.14:58

Karoline

karolinehatvik@gmail.com

jeg er med :)

Anne Sophie

30.12.2012 kl.15:16

Jeg er med!

avsg@hotmail.no

anne sophie

Kariink

30.12.2012 kl.16:10

er med :)

Charlotte Ludvigsen

30.12.2012 kl.16:26

jeg er med!

charlotte ludvigsen

chali.baba@hotmail.com

Oda Andersen

30.12.2012 kl.16:26

Jeg er med!

Oda Høyset Andersen

odaha@hotmail.no

Ailin

30.12.2012 kl.16:31

Ailin

Ailin-ks@live.no

EG ER MEEEEEED!

Marie

30.12.2012 kl.16:32

jeg er med:)

Anna Solberg

30.12.2012 kl.16:35

Jeg er med :)

Anna

annajsolberg@gmail.com ;)

tonjedb

30.12.2012 kl.16:36

Tonje

tonjdeb@hotmail.com

- bra konkurranse, fin blogg! :)

Adina

30.12.2012 kl.16:36

Nei så tøft, viste ikke man kunne det haha! ja men jeg er med :D knall!

sjany_rocks@hotmail.com

Thea

30.12.2012 kl.16:37

Thea

theabblogg@hotmail.com

- EMMAMARTINE.BLOGG.NO -

30.12.2012 kl.16:43

Så gøy! Jeg er med :)

Ann Kedy

30.12.2012 kl.16:47

Ann Kedy

ann-kedy@hotmail.com

CathiGirl

30.12.2012 kl.16:56

Cathrine

Cathrine4701@hotmail.com

Wanda Luedy

30.12.2012 kl.16:58

Jeg er med :-)

wluedy@gmail.com

Theaki

30.12.2012 kl.16:59

Eg er med :D
Er med! :D

Kristine kr1s10n3@hotmail.no

Foresten så vil jeg bare si at jeg likte bloggen din kjempe godt, utrolig mange flotte bilder! Enda en fotoblogg jeg må følge - ettersom jeg er veldig glad i foto selv :- ) Kjempe flink er du!

Emilie D

30.12.2012 kl.17:41

jeg er med :)

emiliedalan@hotmail.com

myownfashion

30.12.2012 kl.17:41

er med

alexandra_tollefsen@hotmail.com

alexandra tollefsen

godt nyttår!

Hilde

30.12.2012 kl.17:50

Jeg er med!

Hilde Tveit

hilde.tveit1@gmail.com

Eliisema

30.12.2012 kl.17:55

ååh, jeg er selfølgelig med! <3

ssiljee

30.12.2012 kl.18:00

jeg er med!:)

Silje Sætereie :)

Marte Kristensen

30.12.2012 kl.18:18

Jeg er med! :D

marte.kristensen@hotmail.com

PHOTODILYBLOG

30.12.2012 kl.19:10

Jeg er med :)

amalie97@live.no
Jeg er med :-)

Stina, stina_rule@live.no

Sabine

30.12.2012 kl.19:27

Så gøy! Jeg er med :)

Sabine - sabbef@hotmail.no

Ema Kelmendi

30.12.2012 kl.19:35

Jeg er med:)

Ema Kelmendi

emkelmendi@gmail.com

Liv g Fallberg

30.12.2012 kl.19:54

Jeg er med :)

Sarah Kjønsvik

30.12.2012 kl.20:18

Jeg er med! :)

Sarah Kjønsvik

sarah-christina@hotmail.com

silje

30.12.2012 kl.21:18

siljelande@msn.com (:

saraeveryday

30.12.2012 kl.21:45

Er gjerne med :) saraheggland@live.no

Sofie

30.12.2012 kl.22:06

Sofie, sofie_99_@hotmail.com

Jeg er med:-)

Marie

30.12.2012 kl.22:12

Er med :D

Eivor

30.12.2012 kl.23:40

Såklart jeg er med!

Vil bare si at jeg elsker bloggen din! Du innspirerer meg! Jeg elsker å fotogafere, har ikke eget kamera enda. Men håper å få meg et snart, så jeg kan få ut kreativiteten min! :)

Eivor- eivor@live.no

ktu

30.12.2012 kl.23:48

Jeg er med :)

karouns96@hotmail.com

Helenebn

31.12.2012 kl.11:06

Helene

helene9bn@hotmail.com

Sannepk - kommenterer tilbake

31.12.2012 kl.13:05

Sanne

sannepk@hotmail.com

jeg er med, selv om jeg ikke har iphone tihi!:D

Ida Knutsen

31.12.2012 kl.14:36

Jeg er med!

epost: idahknutsen@hotmail.com

Karianne

31.12.2012 kl.14:38

Så snillt av deg da, Hilde :)

kmm98@hotmail.com ;-)

gina

31.12.2012 kl.15:32

gina cecilie løkker granli - ginamooi@hotmail.com

bra premie!

ericajorgensen

31.12.2012 kl.15:44

Så kult! Jeg er med!

Erica heter jeg og epostadressen min er "erica_mariej@hotmail.com"

Mathilde

01.01.2013 kl.19:48

Så gøy! jeg er med :)

Martine Kvam

01.01.2013 kl.19:48

Martine Kvam Asp

martine.asp123@hotmail.cm :-)

Solveig

01.01.2013 kl.22:13

Solveig Onarheim Løkken

Sol.123@live.no

Hilde

02.01.2013 kl.11:18

Hilde

hilde_kvam@hotmail.com

Så søt konkurranse! :D

Miriam Reistad

02.01.2013 kl.16:58

Jeg er med! :)

capturepictures // fotoblogg

04.01.2013 kl.18:18

Jeg er med! :)

Mari Næss Bolme

capturepictures@hotmail.com

Sylvi Huynh

04.01.2013 kl.21:30

Så sjenerøst av deg! Jeg er med :)

sylvi2602@hotmail.com

Sylvi Huynh

Ellenrikke - fotoblogg

04.01.2013 kl.22:50

er med ! :)

Ellen Rikke

ellenrikke@gmail.com

Julie M Larsen

05.01.2013 kl.14:48

Jeg er med! :D

Julie Larsen

juliepia@live.no

Maren

06.01.2013 kl.00:14

Jeg er med ❤

Elsker bloggen din og er fast leser ❤

Epost: maren-straum99@hotmail.com

NAV med etternavn: Maren Straum Lie

- EMMAMARTINE.BLOGG.NO -

06.01.2013 kl.17:18

Jeg er med :)



Skriv en ny kommentar



Hei! Her kan dere skrive informasjon om dere selv, hva bloggen handler om og alt du egentlig vil. Det er ikke lov til å fjerne at designet er laget av meg!

For kontakt:
din epostadresse her








hits ♡ Design av Tonjemt ♡